Lekarze

 

STOMATOLODZY:

LEK. STOM. MARIA PANUSZKA – specjalista stomatologii ogólnej, posiada duże doświadczenie zawodowe zarówno w pracy z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowymi trendami w stomatologii. Przyjmuje również pacjentów w ramach NFZ.

LEK. STOM. ANNA FEUSETTE – specjalizuje się w mikroskopowym leczeniu zachowawczym i endodontycznym, prowadzi leczenia kompleksowe, wykonuje estetyczne odbudowy zębów, BONDING, ustala szczegółowy plan leczenia, współpracuje ze specjalistami innych dziedzin stomatologii w celu otrzymania najlepszych wyników leczenia dla pacjenta. Regularnie uczestniczy w szkoleniach endodontycznych i protetycznych.

LEK. STOM. – MARYNA ZELINSKA – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, zajmuje się stomatologią ogólna i dziecięcą, zawsze serdecznie nastawiona do pacjenta i uśmiechnięta.

DR N. MED. DMYTRO ALTUKHOV – absolwent Kiev Medical University, doktorant Shupyk National Medical Academy. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją, planuje kompleksowo leczenie współpracując z lekarzami innych specjalności. Swoim spokojnym i łagodnym usposobieniem potrafi przekonać najbardziej zestresowanego wizytą pacjenta.

ORTODONTA:

DR N. MED. JUSTYNA PANUSZKA – LANDOWSKA – specjalista ortodoncji, przez wiele lat pracowała w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej, uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu współczesnej ortodoncji, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się „prostowaniem ząbków” i profilaktyką ortodontyczną u małych pacjentów, z którymi ma bardzo dobry kontakt, ale równocześnie leczeniem aparatami stałymi młodzieży i dorosłych. Planuje leczenia pacjentów dorosłych przy współpracy z implantologiem, chirurgiem, endodontą i protetykiem.

CHIRURDZY:

LEK. STOM. MAŁGORZATA SOWIŃSKA  i  LEK. STOM. MICHAŁ TYRAKOWSKI – pracownicy Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, specjalizują się w usuwaniu zębów zatrzymanych w tym zębów mądrości,  współpracują z ortodontą przy sprowadzaniu zębów zatrzymanych, wykonują zabiegi implantologiczne, potrafią przekonać do koniecznego zabiegu najbardziej zestresowanego pacjenta. Wykonują zabiegi u pacjentów dorosłych oraz dzieci.