Lekarze

 

STOMATOLODZY:

LEK. STOM. MARIA PANUSZKA – specjalista stomatologii ogólnej, posiada duże doświadczenie zawodowe zarówno w pracy z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowymi trendami w stomatologii. Przyjmuje również pacjentów w ramach NFZ.

LEK. STOM. ALBERT ANTONOWICZ – specjalizuje się w mikroskopowym leczeniu zachowawczym i endodontycznym, prowadzi leczenia kompleksowe, wykonuje estetyczne odbudowy zębów po mikroskopem, ustala szczegółowy plan leczenia, współpracuje ze specjalistami innych dziedzin stomatologii w celu otrzymania najlepszych wyników leczenia dla pacjenta. Regularnie uczestniczy w szkoleniach endodontycznych i protetycznych. Prywatnie miłośnik trekkingu po górach, pływania oraz koni:)

LEK. STOM. GABRIELA BIAŁOKUR – członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Dzięki swojej wiedzy i oraz ogromowi cierpliwości i spokoju osiąga znakomite rezultaty w bardzo trudnych przypadkach. Zajmuje się stomatologią zachowawczą,  protetyką oraz zabiegami z medycyny estetycznej.

LEK. STOM. KAROLINA ZAJĄC – członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, przyjmuje pacjentów w ramach NFZ. Wytrwała w zdobywaniu coraz liczniejszego grona pacjentów „bojących się dentysty” :).

 

ORTODONTA:

DR N. MED. JUSTYNA PANUSZKA – LANDOWSKA – specjalista ortodoncji, przez wiele lat pracowała w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej, uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu współczesnej ortodoncji, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się „prostowaniem ząbków” i profilaktyką ortodontyczną u małych pacjentów, z którymi ma bardzo dobry kontakt, ale równocześnie leczeniem aparatami stałymi młodzieży i dorosłych. Planuje leczenia pacjentów dorosłych przy współpracy z implantologiem, chirurgiem, endodontą i protetykiem.

CHIRURDZY:

LEK. STOM. MAŁGORZATA SOWIŃSKA  i  LEK. STOM. MICHAŁ TYRAKOWSKI – pracownicy Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, specjalizują się w usuwaniu zębów zatrzymanych w tym zębów mądrości,  współpracują z ortodontą przy sprowadzaniu zębów zatrzymanych, potrafią przekonać do koniecznego zabiegu najbardziej zestresowanego pacjenta. Wykonują zabiegi u pacjentów dorosłych oraz dzieci.

LEK. STOM. CEZARY PAŁUCHA – członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza stomatologa, szczególnie „umiłował” sobie implantologię. Uczestniczy w licznych szkoleniach w tej dziedzinie stomatologii, również zagranicznych.