Lekarze

 

STOMATOLODZY:

LEK. STOM. MARIA PANUSZKA – specjalista stomatologii ogólnej, posiada duże doświadczenie zawodowe zarówno w pracy z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowymi trendami w stomatologii. Przyjmuje również pacjentów w ramach NFZ.

LEK. STOM. – MARYNA ZELINSKA – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, zajmuje się stomatologią ogónelna i dziecięcą,  wykonuje leczenia endodontyczne, zawsze serdecznie nastawiona do pacjenta i uśmiechnięta.

LEK. STOM. – ANNA SHABARDINA –  zajmuje się stomatologią zachowawczą i stomatologią dziecięcą, uwielbia pracę z dziećmi jak również stomatologię estetyczną, zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.

ORTODONTA:

DR N. MED. JUSTYNA PANUSZKA – LANDOWSKA – specjalista ortodoncji, przez wiele lat pracowała w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej, uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu współczesnej ortodoncji, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się „prostowaniem ząbków” i profilaktyką ortodontyczną u małych pacjentów, z którymi ma bardzo dobry kontakt, ale równocześnie leczeniem aparatami stałymi młodzieży i dorosłych. Planuje leczenia pacjentów dorosłych przy współpracy z implantologiem, chirurgiem, endodontą i protetykiem.

CHIRURDZY:

LEK. STOM. MICHAŁ TYRAKOWSKI – pracownik Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, specjalizują się w usuwaniu zębów zatrzymanych w tym zębów mądrości,  współpracuje z ortodontą przy sprowadzaniu zębów zatrzymanych, wykonuje zabiegi implantologiczne, potrafi przekonać do koniecznego zabiegu najbardziej zestresowanego pacjenta. Wykonuje zabiegi u pacjentów dorosłych oraz dzieci.